Košík

Zavřít
Objednat

Přihlášení | Registrace

Zavřít

Moje objednávky

Zavřít

Změnit heslo

Zavřít
Původní hesloNové hesloPotvrzení hesla
Změnit heslo
Vaše heslo bylo změněno.
Vaše heslo se nepodařilo změnit.
Vyplňte hesla prosím znovu.
Náhled a potvrzení objednávky

Poděkování

Zavřít
Děkujeme za váš nákup.
Přejeme spoustu nezapomenutelných zážitků a dobrodružství na cestách.

Náš příběh

Jsme manželský pár, který miluje cestování. Již před několika lety jsme začali dokumentovat všechny naše výlety a dovolené. Brzy jsme ale zjistili, že někdo rád vdolky, zatímco jiný… no však to znáte. Vyzkoušeli jsme mnoho cestovatelských deníků, ale každému něco chybělo nebo pro změnu přebývalo. Proto jsme se v roce 2017 rozhodli založit společnost inlove s.r.o. a vyrábět vlastní. 

 

Snažili jsme se, aby se deniczech stal chytrým a stylovým pomocníkem, který uchová všechny vzpomínky i hmotné suvenýry z cest. Věříme, že každému nadšenému turistovi udělá radost jak při plánování, tak v průběhu cestování i po něm. Čím se deniczech odlišuje od podobných turistických deníků?

 

Obsahuje jen to, co na cestách skutečně využijete, je lehký a variabilní. Mysleli jsme na vše, od přípravy na cestu, samotné cestování, i následné vkusné uložení popsaných zápisníků do knihovny, či poličky. Náš deniczech se však stále vyvíjí a zdokonaluje. Pracujeme na nových praktických doplňcích a náplních.

 

Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu. Pro deníky i cestovní pouzdra používáme pevné látky s hydrofóbní úpravou, které snesou velké namáhání a velice dobře odolávají špíně. Lze je snadno čistit a impregnovat běžně dostupnými prostředky. I na jednotlívé náplně a doplňky používáme nadstandardní materiály. Sulfátový karton odolávající vlhkosti a mastnotě na obálky zápisníků, organizéry a archivační boxy, ofsetový papír na listy zápisníků a plánovače. Tyto materiály jsou s certifikátem FSC. Vše je vyráběno v České republice a materiály jsou původem z EU.

 

Věříme, že i pro vás se stane deniczech nedílnou součástí vašich cest, výletů a dobrodružství.

 

inlove s.r.o.
Vratná 356/5, 642 00 Brno, IČ: 062 94 669, DIČ: CZ06294669, spisová značka: C 101223 vedená u Krajského soudu v Brně
www.deniczech.cz © Copyright 2018 - inlove s.r.o.