Košík

Zavřít
Objednat

Přihlášení | Registrace

Zavřít

Moje objednávky

Zavřít

Změnit heslo

Zavřít
Původní hesloNové hesloPotvrzení hesla
Změnit heslo
Vaše heslo bylo změněno.
Vaše heslo se nepodařilo změnit.
Vyplňte hesla prosím znovu.
Náhled a potvrzení objednávky

Poděkování

Zavřít
Děkujeme za váš nákup.
Přejeme spoustu nezapomenutelných zážitků a dobrodružství na cestách.
Zrušit
Abecedně
Od nejnovějšího
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Řazení:    

Máte také rádi cestování? Líbí se vám poznávat cizí kultury, odhalovat krásy měst i přírody a sbírat nové zážitky? Víte, jak všechny tyto vzpomínky zaznamenat a moci si je zpětně oživit? Většina lidí nafotí stovky fotek, ale už nikdy se na ně nepodívá. Copak neexistuje nějaký lepší způsob? Podle nás ano! Cestovatelský deník deniczech. Je v něm prostor pro naplánování dovolené, zápisky, poznámky, kresby, mapky a můžete do něj vložit nebo vlepit vstupenky, jízdenky, suvenýry, či fotky. 

 

Proč si vybrat právě deniczech? Je to český výrobek navržen samotnými cestovateli. Tento chytrý a stylový pomocník vám pomůže vytvořit vlastní památku, která zachová všechna dobrodružství a bude věrně vyprávět vaše příběhy. Náš cestovatelský deník se dá zakoupit v několika verzích výbavy a v řadě barevných variant. Do obalu s několika praktickými kapsami můžete, díky midori systému zavěšení, vložit až čtyři zápisníky, předtištěné plánovače a lepenkové organizéry. Tyto originální vyměnitelné náplně a doplňkové zboží pro deniczech, jako jsou samolepky s cestovatelskou tématikou, cestovní pouzdra a archivační boxy, lze dokoupit také samostatně.

 

Obal cestovatelského deníku je pevný, oděruvzordný a hydrofóbní, tudíž si nemusíte dělat starosti s jeho údržbou. Nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. I na výrobu náplní a doplňků jsme zvolili ty nejkvalitnější materiály s FSC certifikátem, zvýšenou odolností proti vlhkosti a mastnotě. 

 

Neváhejte a začněte si i vy vést svůj vlastní cestovatelský deník. Protože připomenout si stopy vašich cest se nikdy neomrzí. Deniczech je ideální pro všechny, kteří propadli objevování nových míst.

 

inlove s.r.o.
Vratná 356/5, 642 00 Brno, IČ: 062 94 669, DIČ: CZ06294669, spisová značka: C 101223 vedená u Krajského soudu v Brně
www.deniczech.cz © Copyright 2018 - inlove s.r.o.